rafalek napisał(a):

|
Tak - ja widziałem, i 1/5 forum widziała. Gość jest zajebisty. Wyszkoleniem technicznym bije całą naszą druzynę na głowę, może nawet ligę. Jest szybki, zwrotny, ma świetnie ułożoną stopę..
|
Nawet wczoraj przed meczem jeden z zawodników naszych nie pamiętam który mówił o Riosie że chłopak ma papiery na granie i że konkurencja do gry w ataku rośnie także zobaczycie że chłopak może sie u nas wybić i być równie dobrą gwiazdą jak Marcelo.