Wyświetl pojedynczy post
SĘDZIA ZGRED
Senior Member
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31309
Stary 23.07.2010, 10:10
rafalek napisał(a):Wyświetl post
Tak - ja widziałem, i 1/5 forum widziała. Gość jest zajebisty. Wyszkoleniem technicznym bije całą naszą druzynę na głowę, może nawet ligę. Jest szybki, zwrotny, ma świetnie ułożoną stopę..
Nawet wczoraj przed meczem jeden z zawodników naszych nie pamiętam który mówił o Riosie że chłopak ma papiery na granie i że konkurencja do gry w ataku rośnie także zobaczycie że chłopak może sie u nas wybić i być równie dobrą gwiazdą jak Marcelo.
WIERNY ZAWSZE WIŚLE
Odpowiedz cytując