fialo napisał(a):

|
Jestem w ciężkim szoku, po tych wszystkich ruchach transferowych, czy to czasem nie jest jakaś bajka ? Jak tak to nie chcę się budzić. Przecież Elsner to jest najlepszy młody piłkarz w całej Słowenii, może obok tego gościa z Interu (Kihrina czy jakos tak).. Chavez, obrońca Hondurasu, który na MŚ stracił 3 gole ledwie, Rios z River, ludzie co to się dzieje, ktoś zaczął w tym klubie działać, cudownie!! Niech ta bajka trwa!! I ten mecz dzisiaj jeszcze, świetny doping! Kocham Wisełkę!!
|
skoro najlepszy to dlaczego poszedł do Arabów a nie do ligi niemieckiej bądz holenderskiej?