Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31178
Stary 22.07.2010, 23:10
zordon napisał(a):Wyświetl post
na forum wszyscy są zgodni, na trybunach (sektor 1,4) też, a skwk ... skandowało po meczu "Patryk Małecki"
Żenada.
Pojęcie "mieć znajomości" zyskało dla mnie zupełnie nowy, wiślacki wymiar

Żeby nie było offtopu. Transfer Małeckiego? Powinien ocenić Kasperczak, czy Patryk po zjebce faktycznie poszedł po rozum do głowy czy zagrał żeby uniknąć kary. Jak dalej ma cwaniakować to w "mojej" Wiśle nie ma dla niego miejsca. Zwłaszcza, że nasi działacze poszaleli i trwa transferowy huragan
KU*WA!!!! Zanim coś napiszesz - doinformuj sie! Wiesz co powiedział gniazdowy przed pozdrowieniem Małeckiego? Nie wiesz, więc nie komentuj! Jakie SKWK? 2000 ludzi w młynie to członkowie SKWK? Możesz ich nie lubić ale takie dyrdymały zapisz sobie w pamiętniczku a nie siej fermentu na publicznym forum.

ps. nie jestem członkiem SKWK, ale jak można pisać takie pierdoły? Aż mi ciśnienie skoczyło...

kotlet06 napisał(a):Wyświetl post
Też to zauważyłem. A młyn po meczu skandował "Patryk Małecki". Jeszcze brakowało: "Maciek! Skorża!" To nie jest ten temat, ale nienawiść SKWK do Kasperczaka doszła do granic absurdu.
Następny z cyklu "gówno wiem, ale dowale SKWK"...
Ostatnio edytowane przez Kamson : 22.07.2010 o godz. 23:22.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując