Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1131
Stary 22.07.2010, 22:57
zordon napisał(a):Wyświetl post
Ale największym plusem w dzisiejszym meczu dla mnie był... Kirm!
Wiem że teza kontrowersyjna, ale czytajcie dalej: Dla mnie facet ma ogromne papiery na granie. Jak wielu kibiców, dużo się po nim spodziewaliśmy, niestety, Andraż nie spełnił pokładanych w nim nadziei. Stoczył się w przeciętność, obawiałem się, że zaczął gwiazdorzyć. Dziś, gdy wszedł, biegał dość blisko mnie i dzięki temu oraz ogólnej wciąż tlącej się dla niego sympatii zwróciłem uwagę na to, jak się gość zachowuje bez piłki. Faceta wręcz roznosiło! Zachowywał się jak junior, który dostał jedną jedyną szansę w pierwszej druzynie i od tej szansy wszystko zależy! Frustrowało go, gdy nie dostawał piłki, gdy dostawał, popełniał błędy, gdyż chcąc się wykazać przedkładał indywidualizm nad dobro drużyny. To oczywiście wady.
ALE! Z takim podejściem? Z taką determinacją żeby wywalczyć miejsce w składzie? Z - moim zdaniem - sporym pokładem umiejętności facet naprawdę w tym sezonie może być pożyteczny dla drużyny! Myślę, że jeśli dostanie szansę od Kaspra, kredyt zaufania i poczucie, że trener i kibice na niego liczą może to być jego sezon
Czego sobie i wszystkim kibicom Wisły życzę

Jeżeli to prawda i Heniu widzi to na treningach to serce rośnie, że takich piłkarzy mamy Ten sezon może być piękny, cały czas walka o miejsce w 18!! na treningach i meczach, zero darcia się, już widać, że Brożki nie machają rękami, najwyżej na siebie samego taka złość. Piękne