radek2323 napisał(a):

wiem ze kazdy ma swoje zdanie ale poczekajcie jeszcze z Malym dajcie mu szanse jest przeciez mlody wszyscy pisza ze rozbija atmosfere w druzynie mnie sie wydaje ze nie jest az tak zle, jak cos wiecej powie to zaloze sie ze Sobol z Żurawiem i Brozkami szybko sprowadza go do parteru niegrzeczni pilkarze tez sa potrzebi to jest zycie niebedzie zawsze pieknie i kolorowo !!! ja osobiscie wierze ze Maly sie ogarnie i jeszcze bedzie z niego duzy pozytek.
|
Jakby tak Barcelona po wpadkach lub zlych zachowaniach zawodnikow odsuwała ich od składu albo sprzedawała to co chwile mieliby innych zawodnikow. Niestety w polsce jest glupia mentalnosc - po 1 zlym zachowaniu od razu najlepiej harakiri zastosowac na zawodniku.
kuba16 napisał(a):

|
Na minus zaprezentowal sie napewno Gargula, Boguski i Pawel Brozek.
|
Nie wiem jakie minusy tam widziales ale spoko.