Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31141
Stary 22.07.2010, 22:34
radek2323 napisał(a):Wyświetl post
wiem ze kazdy ma swoje zdanie ale poczekajcie jeszcze z Malym dajcie mu szanse jest przeciez mlody wszyscy pisza ze rozbija atmosfere w druzynie mnie sie wydaje ze nie jest az tak zle, jak cos wiecej powie to zaloze sie ze Sobol z Żurawiem i Brozkami szybko sprowadza go do parteru niegrzeczni pilkarze tez sa potrzebi to jest zycie niebedzie zawsze pieknie i kolorowo !!! ja osobiscie wierze ze Maly sie ogarnie i jeszcze bedzie z niego duzy pozytek.
Jakby tak Barcelona po wpadkach lub zlych zachowaniach zawodnikow odsuwała ich od składu albo sprzedawała to co chwile mieliby innych zawodnikow. Niestety w polsce jest glupia mentalnosc - po 1 zlym zachowaniu od razu najlepiej harakiri zastosowac na zawodniku.
kuba16 napisał(a):Wyświetl post
Na minus zaprezentowal sie napewno Gargula, Boguski i Pawel Brozek.
Nie wiem jakie minusy tam widziales ale spoko.
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 22.07.2010 o godz. 22:37.
Odpowiedz cytując