radek2323 napisał(a):

I Brożkami?!? Przecież to jeden gang! Przykładne ukaranie Małeckiego to znak, że kończy się era wiecznych gwiazdeczek i czas zacząć zapier__ć!!! Talentu Brożkom bez wątpienia nie brakuje ale dla mnie go przesrali - sodóweczka za wcześnie uderzyła do głowy. Jeśli nie nastąpi gwałtowna zmiana mentalności to w momencie gdy Brożki przeniosą się na zachód ślad o nich zaginie. Pomachają łapkami na treningu zachodniego klubu i następnym razem będa machc do odjeżdżającego na mecz autokaru...