Wyświetl pojedynczy post
Mea
Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12841
Stary 22.07.2010, 22:21
PiotrG napisał(a):Wyświetl post
^^
Najpierw pojechał po cenie stadionu, że za taką kasę można było wybudować kompletny świetny stadion, później po wypowiedziach ZIKITu, o tym, że "z klatkami schodowymi nie ma problemu" ostro odpowiedział, iż problem jest, wydano 510mln a trzeba dołożyć kolejnych 60mln, później o niepoważnym podejściu miasta do budowy.
Z grubej rury pojechał, wydźwięk był bardzo negatywny.
Troszkę go przygotować i wysłać do interwencji Polsatu, a narobiłby szumu na cały kraj
A na jakim kanale była ta wypowiedz? możne jest możliwość obejrzenia tej wypowiedzi w internecie?

dzięki za info.
Odpowiedz cytując