maci0s napisał(a):

Az się nie moge doczekać meczu...
"-Wisła Kraków jest w niewyobrażalnej ofensywie, tylko dziś dołączyło do nich dwóch nowych graczy, razem mają już 7 a to nie koniec! Czyżby prezes Cupiał rozwiązał worek z kasą?
Co o tym sądzisz Roman?
- Wygląda na to, ze tak Mati... Podoba mi się zwłaszcza wypożyczony za 250 tys euro z River Plate Andre Rios! Zawodnik charakterystyką przypominający mi Sergio Aguero!
- Roman, a co sądzisz o pozyskaniu Macieja Żurawskiego?
- Tak Mati szczególnie ten zawodnik powinien uporządkować szyki w ofensywie Wisły Kraków..."
Oj będzie Mati, Roman... Roman Mati... ;]
Ale akurat Borek zawsze do komentowania się przygotowuje...
|
Możesz tylko potwierdzić czy faktycznie Tiboni prowadzi rozmowy z Wisłą? Bo nie rozumiem po co nam szósty napastnik
