Wyświetl pojedynczy post
royalmichael
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31004
Stary 22.07.2010, 17:12
maci0s napisał(a):Wyświetl post
Az się nie moge doczekać meczu...

"-Wisła Kraków jest w niewyobrażalnej ofensywie, tylko dziś dołączyło do nich dwóch nowych graczy, razem mają już 7 a to nie koniec! Czyżby prezes Cupiał rozwiązał worek z kasą?
Co o tym sądzisz Roman?
- Wygląda na to, ze tak Mati... Podoba mi się zwłaszcza wypożyczony za 250 tys euro z River Plate Andre Rios! Zawodnik charakterystyką przypominający mi Sergio Aguero!
- Roman, a co sądzisz o pozyskaniu Macieja Żurawskiego?
- Tak Mati szczególnie ten zawodnik powinien uporządkować szyki w ofensywie Wisły Kraków..."

Oj będzie Mati, Roman... Roman Mati... ;]

Ale akurat Borek zawsze do komentowania się przygotowuje...
Możesz tylko potwierdzić czy faktycznie Tiboni prowadzi rozmowy z Wisłą? Bo nie rozumiem po co nam szósty napastnik
Powód: nie musi: http://www.wislakrakow.com/www/showarticle.php?articleid=23543
Ostatnio edytowane przez flamengista : 22.07.2010 o godz. 17:36.
Odpowiedz cytując