Wyświetl pojedynczy post
KuLwIk
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30910
Stary 22.07.2010, 15:08
czera84 napisał(a):Wyświetl post
No nie ale czy nie lepiej sprowadzać zawodnika który zagra i AzeramiWbrew pozorom to nie jest słaby zespół bo chyba wyeliminowali Rosengorg więc nie są słabi i przydali by się piłkarze na nich a jak Chavez przyjdzie to nie zagra Rios nie zagra.Nie taka prawda
Skończ marudzić, jak zwykle coś komuś nie pasuje. Mamy w ataku jeszcze Brożka, Żurawskiego, Boguskiego i Małeckiego. A Ty chcesz jeszcze kogoś sprowadzać? Chyba żeby sobie siedział na trybunach a kasa leciała na jego konto. Pomyśl trochę o budżecie.
Ostatnio edytowane przez KuLwIk : 22.07.2010 o godz. 15:34.
Odpowiedz cytując