PiotrG napisał(a):

Tylko to by oznaczało kolejny sezon gry na SS...
Niedasie.
- zaplecze północnej (razem z systemami IT)
- telebimy;
- punkty gastronomiczne; jest ich 20 do wykonania
- zmienić elewację w narożnikach, aby zrobić okienka kasowe.
To są elementy, które trzeba wykonać i bez nakładów finansowych zrobić się tego nie da - ZIKIT będzie musiał znowu zwrócić się do radnych, zapewne o kilkanaście mln PLN (zależy od kosztu zaplecza północnej, przydałby się ogólnie przetarg na nie, resztę można zlecić Polimexowi).
|
Jak to sie nie da? Calosc kwopty za wynajem przez nastepne 10 lat powinno isc na poprawe stadionu
vorsiak napisał(a):

Do wszystkich płaczków na temat krzesełek.
Oglądaliście wczoraj Amice. Oni to dopiero pojechali z krzesełkami. POZnan*
czytałem fajny komentarz
"Rozpędzili się z dużymi literami ,a potem się okazało że białych krzesełek braknie . No to pojechali małymi"
U nas to o wiele lepiej wygląda.
pzdr
|
A mnie sie podobał ten tekst: "Capslock im sie przypadkowo włączył" I wdzieliscie co oni maja za liniami: - paskudnie to wygladalo (nierówno rozsypana ziemia).