Wyświetl pojedynczy post
Bekas
Senior Member
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12807
Stary 22.07.2010, 08:58
PiotrG napisał(a):Wyświetl post
Tylko to by oznaczało kolejny sezon gry na SS...

Niedasie.
- zaplecze północnej (razem z systemami IT)
- telebimy;
- punkty gastronomiczne; jest ich 20 do wykonania
- zmienić elewację w narożnikach, aby zrobić okienka kasowe.
To są elementy, które trzeba wykonać i bez nakładów finansowych zrobić się tego nie da - ZIKIT będzie musiał znowu zwrócić się do radnych, zapewne o kilkanaście mln PLN (zależy od kosztu zaplecza północnej, przydałby się ogólnie przetarg na nie, resztę można zlecić Polimexowi).

Jak to sie nie da? Calosc kwopty za wynajem przez nastepne 10 lat powinno isc na poprawe stadionu

vorsiak napisał(a):Wyświetl post
Do wszystkich płaczków na temat krzesełek.

Oglądaliście wczoraj Amice. Oni to dopiero pojechali z krzesełkami. POZnan*
czytałem fajny komentarz
"Rozpędzili się z dużymi literami ,a potem się okazało że białych krzesełek braknie . No to pojechali małymi"

U nas to o wiele lepiej wygląda.

pzdr
A mnie sie podobał ten tekst: "Capslock im sie przypadkowo włączył" I wdzieliscie co oni maja za liniami: - paskudnie to wygladalo (nierówno rozsypana ziemia).
Ostatnio edytowane przez Bekas : 22.07.2010 o godz. 09:00.
Odpowiedz cytując