bakiagh napisał(a):

Też nie lubię Lecha, ale dobrze, że awansował.Bo w przeciwnym razie w przyszłym roku musielibyśmy zaczynać od 1 rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów jako nowy MISTRZ
|
Skąd takie zajebiste wiadomości z pierwszej ręki? Zacznij myśleć człowieku. Nie jesteśmy na 50.miejscu w rankingu krajowym, a to zespoły z tej okolicy zaczynają od 1.rundy.
