Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4462
Stary 21.07.2010, 22:10
bakiagh napisał(a):Wyświetl post
Też nie lubię Lecha, ale dobrze, że awansował.Bo w przeciwnym razie w przyszłym roku musielibyśmy zaczynać od 1 rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów jako nowy MISTRZ
Skąd takie zajebiste wiadomości z pierwszej ręki? Zacznij myśleć człowieku. Nie jesteśmy na 50.miejscu w rankingu krajowym, a to zespoły z tej okolicy zaczynają od 1.rundy.
Odpowiedz cytując