Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12770
Stary 21.07.2010, 16:15
Tak offtopując: Ten stadion to kiedy na początku (czyli wtedy kiedy był robiony już pod kątem Euro 2012) miał być oddany w całości (wszystkie trybuny)?

dostuffca dzięki!
Ostatnio edytowane przez R33 : 21.07.2010 o godz. 21:08.
Odpowiedz cytując