gigant napisał(a):

Szybko zapomnialeś Valerenge, Tbilisi i Levadię.
Szczególnie przed Levadią pojawiały się podobne głosy i nagle znaleźlismy się w dupie. Wiecej pokory tym bardziej że jeszcze nie przeszlismy Szawli.
|
A co, niby na Valerangę , Dinamo czy Levadie mieliśmy za słaby skład?.