Pablo84 napisał(a):

A nie lepiej zachoać jakąkolwiek symetrie ze wschodnia?.Do całości nie będzie pasowała jedynie południowa.
Będe nudny ale zapytam jeszcze raz.Kto jest odpowiedzialny za tak skandaliczny stan murawy?
Być może jestem marzycielem, ale liczyłem na to, że po położeniu murawy od samego początku będzie piękną równa i zielona. a nie wyschnięta i wyblakła.
|
odpowiedzialna jest firma która dostarczyła trawę, zmienia to coś
tak samo z barierkami w lożach płaczecie że widoczność jest zła, ale to nie Wy będziecie je wynajmować. Jeśli rzeczywiście okaże się że nikt tych boxów nie będzie chciał wynająć, to jestem pewien że szybko znajdzie się rozwiązanie tego problemu bo w grę wchodzą duże pieniądze. Ale to zainteresowany musi wejść usiąść i powiedzieć czy mu to pasuje czy nie.
zastanawia mnie czemu nikt nie chwali tego co mamy zrobione naprawdę dobrze, czyli wnętrz? Są eleganckie i dopracowane, w Polsce na tą chwilę nikt takich nie ma.