Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#279
Stary 20.07.2010, 18:49
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Antolovich - Bramkarz, ktorego powinno sie wyslac na roboty terenowe. Macie chyba lepszego bramkarza. U Nas jest CIENIAS. Zawalil 4 raz w 2 meczach...gratuluje.
NO włsnie ogladam mecz i stwierdzam ze strasznie nie pewny ten wasz bramkarz
Odpowiedz cytując