kreseq napisał(a):

|
Antolovich - Bramkarz, ktorego powinno sie wyslac na roboty terenowe. Macie chyba lepszego bramkarza. U Nas jest CIENIAS. Zawalil 4 raz w 2 meczach...gratuluje.
|
NO włsnie ogladam mecz i stwierdzam ze strasznie nie pewny ten wasz bramkarz
