Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
zordon
Senior Member
Od: 01.2006
Offline
#
30514
20.07.2010, 10:03
Klub szukał wysokiego napastnika wtedy, gdy trenerem był Skorża i jedyną taktyką było wywalanie piłek do przodu na Brożka, "a nuż coś wpadnie". Mam nadzieję, że Tiboni, o ile go pozyskamy, potrafi coś więcej niż "być wysokim"
zapraszam fanów trance --->
www.globaltrance.pl
zordon
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zordon
Znajdź inne posty napisane przez zordon