Wyświetl pojedynczy post
zordon
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30514
Stary 20.07.2010, 10:03
Klub szukał wysokiego napastnika wtedy, gdy trenerem był Skorża i jedyną taktyką było wywalanie piłek do przodu na Brożka, "a nuż coś wpadnie". Mam nadzieję, że Tiboni, o ile go pozyskamy, potrafi coś więcej niż "być wysokim"
zapraszam fanów trance ---> www.globaltrance.pl
Odpowiedz cytując