Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12615
Stary 20.07.2010, 07:36
PiotrG napisał(a):Wyświetl post
rav napisał(a):Wyświetl post
Piotr, a co tam jest na tej zachodniej? Np. na najwyższym poziomie? Wiem, że wklejałeś plany, ale nie chce mi się tego rozszyfrowywać.
(...) Na +3 jest strefa robocza mediów od jednego do drugiego brzegu trybuny będą biurka dla fotografów i dziennikarzy, prosto z tej kondygnacji jest wyjście na sektor prasy na trybunie zachodniej. (...)
To zostało na szczęście przeprojektowane. Biura klubu będą właśnie na +3 w trybunie zachodniej oraz w narożniku północno-zachodnim. W pierwotnym projekcie cała kondygnacja +3 była dla mediów, co jest absurdem, bo przydałoby się to tylko na Euro 2012, a na co dzień przestrzeń byłaby zmarnowana. Przykładowo, w Austrii chyba przy każdym stadionie (a na pewno w Wiedniu, Klagenfurcie i Innsbrucku) skręcano obok kilkuset-metrowe media-center, które było niczym innym jak halą/namiotem.
Odpowiedz cytując