1q2 napisał(a):

|
Jak uda się wywalczyć niezbędne poprawki, poprawiające jego estetykę to nie będzie najgorzej.
|
Biorąc pod uwagę koszt wybudowania stadionu, który jest niewiele mniejszy niż np. dwukrotnie pojemniejsza Veltins-Arena (dawniej Arena Auf Schalke) to ten stadion jest jedną wielką wizualną (i chyba nie tylko) porażką. Co więcej, realizacja tak dennego projektu za krocie jest co najmniej podejrzana. A brak poprawek ewidentnych błędów podczas kolejnych etapów to czysta kompromitacja. Ale co my biedni kibice możemy? Przecież się nie obrazimy na to, że stadion jest brzydki i drogi, tylko będziemy chodzić na to przepłacone "coś" i starać się wspomagać drużynę jak najlepiej umiemy.
Jedyna estetyczna poprawka, która może uratować ten stadion to zapełnienie go kibicami do ostatniego miejsca. Wtedy jego wygląd przestanie razić. Wiem, że brzmi populistycznie ale innej opcji nie widzę.