bouli76 napisał(a):

|
skrzywilem troszke glowe w prawo i przy odbijaniu wzoru wygladalo jakby bylo prosto.
|
To Ci mógł odbić drugi raz. Jak ja dziarałem gwiazdę to ze 3 razy przymierzaliśmy w którym miejscu.
I troszkę krzywe Ci te kreski wyszły. Ale to w sumie Tobie sie ma podobać.