Temat: Tatuaże
Wyświetl pojedynczy post
Mistel
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#246
Stary 19.07.2010, 21:43
bouli76 napisał(a):Wyświetl post
skrzywilem troszke glowe w prawo i przy odbijaniu wzoru wygladalo jakby bylo prosto.
To Ci mógł odbić drugi raz. Jak ja dziarałem gwiazdę to ze 3 razy przymierzaliśmy w którym miejscu.

I troszkę krzywe Ci te kreski wyszły. Ale to w sumie Tobie sie ma podobać.
Odpowiedz cytując