Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30439
Stary 19.07.2010, 21:31
Zienczuk8 napisał(a):Wyświetl post
zawsze mialem Francuzow za madry narod, a tu taka gafa z ich strony.. jak daja powyzej 1,5mln euro to Wisla zrobi interes stulecia na tym gosciu.
STOP wyprzedaży zawodników podstawowej jedenastki, już dwóch odeszło (Marcelo i Głowa) starczy.Diaz powinien byc następcą Sobola na śrdoku pomocy.
Może niech Jirsaka spróbują sprzedac, chociaż za połowe tego co za niego niefortunnie przepłacono (700 tyś €)
Ostatnio edytowane przez AYALA : 19.07.2010 o godz. 21:36.
Odpowiedz cytując