Zienczuk8 napisał(a):

|
zawsze mialem Francuzow za madry narod, a tu taka gafa z ich strony.. jak daja powyzej 1,5mln euro to Wisla zrobi interes stulecia na tym gosciu.
|
STOP wyprzedaży zawodników podstawowej jedenastki, już dwóch odeszło (Marcelo i Głowa) starczy.Diaz powinien byc następcą Sobola na śrdoku pomocy.
Może niech Jirsaka spróbują sprzedac, chociaż za połowe tego co za niego niefortunnie przepłacono (700 tyś €)