Watts napisał(a):

|
Zamknięto ten portal 1 czerwca z powodu "inkwizycji".
|
No to rzeczywiście kicha bo łudziłem się, że to coś tymczasowego. Jeszcze 11 czerwca otrzymałem od nich automatycznego maila ws meczów speedway'a, a tu się okazuje, że stronka już wcześniej była nieczynna. Pewnie maila dopiero potem zawiesili. Dzięki za info.