Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30178
Stary 18.07.2010, 22:20
Snow napisał(a):Wyświetl post
A ja głupi się martwiłem o to, że szkoda będzie takiego Małeckiego czy Boguskiego na ławce trzymać.
Dlatego pomysł z ME dla obydwu jest całkiem niezły. Mały by może skupił się na grze a Boguski nauczył przyjmować piłkę, choć tego to chyba trampkarzy młodszych uczą
Odpowiedz cytując