Snow napisał(a):

|
A ja głupi się martwiłem o to, że szkoda będzie takiego Małeckiego czy Boguskiego na ławce trzymać.
|
Dlatego pomysł z ME dla obydwu jest całkiem niezły. Mały by może skupił się na grze a Boguski nauczył przyjmować piłkę, choć tego to chyba trampkarzy młodszych uczą
