thechris napisał(a):

|
Dojdzie jakaś kontuzja i będzie ciężko 14-tkę sklecić na mecz a Ty piszesz o dwóch składach jakbyśmy byli Arsenalem.
|

No faktycznie.
Czyli musimy jeszcze z 11 piłkarzy kupić według ciebie, żeby mieć kadrę 25 piłkarzy.
A ja głupi się martwiłem o to, że szkoda będzie takiego Małeckiego czy Boguskiego na ławce trzymać.