Wyświetl pojedynczy post
Snow
Ave Wisła!
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Dziki Zachód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30175
Stary 18.07.2010, 22:17
thechris napisał(a):Wyświetl post
Dojdzie jakaś kontuzja i będzie ciężko 14-tkę sklecić na mecz a Ty piszesz o dwóch składach jakbyśmy byli Arsenalem.
No faktycznie.
Czyli musimy jeszcze z 11 piłkarzy kupić według ciebie, żeby mieć kadrę 25 piłkarzy.
A ja głupi się martwiłem o to, że szkoda będzie takiego Małeckiego czy Boguskiego na ławce trzymać.
Odpowiedz cytując