|
Ludzie, pytania się pojawiły, jakby Wilk występował co najmniej w 2. lidze.
Nie oglądaliście żadnych spotkań Ekstraklasy?
Zastanawia mnie fakt, że pojawiło się info w jakimś nowopowstałym, nieznanym portalu i już jesteście pewni, że Wilk już do nas przychodzi...
Myślenie nie boli...
|