Wyświetl pojedynczy post
m_staszek
Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30098
Stary 18.07.2010, 20:52
Ludzie, pytania się pojawiły, jakby Wilk występował co najmniej w 2. lidze.
Nie oglądaliście żadnych spotkań Ekstraklasy?
Zastanawia mnie fakt, że pojawiło się info w jakimś nowopowstałym, nieznanym portalu i już jesteście pewni, że Wilk już do nas przychodzi...
Myślenie nie boli...

Odpowiedz cytując