Wyświetl pojedynczy post
Reiro
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Warszawa (KSP)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29911
Stary 18.07.2010, 12:08
anthony09 napisał(a):Wyświetl post
No to wczoraj się zdenerwowałem ale dzisiaj już się uradowałem Andres Rios jest dobrym wyborem, co by nie powiedzieć trzeba przyznać, że powoli kształtowałaby się nam kadra
Bramkarze - są ok, w liczbie 3
Obrońcy - prawie są po 2 na każdą pozycje, prawie bo nie wiadomo co z Chavezem
Pomocnicy- prawe skrzydło może być (Mały,Łobo), Lewe (Kirm, Paljic) też w sumie , niestety do środka przydałby się Milinkovic <marzyciel> albo na lewą stronę jakby innym tam nie szłobo różnie bywa z Gargułą, Jirsakiem, Sobolem ;/
Napastnicy- Żuraw, Brożek, Rios? , Boguski, przydałby się jeszcze taki Costly
No i można by rzecz że okienko transferowe pomyślne w sumie, chociaż odejście Marcelo trudno będzie załatać ;/
A po co Ci kolejny napastnik...? Rozumiem, że czym więcej tym lepiej ale bez przesady, bo zbyt duża konkurencja też nie wpływa najlepiej na morale zespołu.

Donki napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze nikt nie napisał ze gosciu w FM-ie jest super zawodnikiem, wycenianym na 2.5 miliona Euro ?
A tak na serio to jesli go kupimy to bedzie bardzo dobry transfer, w koncu graw reprezentacji Argentyny to nie byle co
Ja pisałem, że jest dobry w FM'ie ale to tylko pół żartem - pół serio bo jego przydatność jak i całej reszty będziemy mogli ocenić dopiero po kilku meczach z ich udziałem.
Ale co by nie mówić radujmy się bo jeszcze dwa dni temu większość pisała..."transferów nie będzie", a jednak są i to ciekawe jak na nasze warunki

Pozdrawiam
Odpowiedz cytując