anthony09 napisał(a):

No to wczoraj się zdenerwowałem ale dzisiaj już się uradowałem Andres Rios jest dobrym wyborem, co by nie powiedzieć trzeba przyznać, że powoli kształtowałaby się nam kadra 
Bramkarze - są ok, w liczbie 3
Obrońcy - prawie są po 2 na każdą pozycje, prawie bo nie wiadomo co z Chavezem
Pomocnicy- prawe skrzydło może być (Mały,Łobo), Lewe (Kirm, Paljic) też w sumie , niestety do środka przydałby się Milinkovic <marzyciel> albo na lewą stronę jakby innym tam nie szłobo różnie bywa z Gargułą, Jirsakiem, Sobolem ;/
Napastnicy- Żuraw, Brożek, Rios? , Boguski, przydałby się jeszcze taki Costly 
No i można by rzecz że okienko transferowe pomyślne w sumie, chociaż odejście Marcelo trudno będzie załatać ;/
|
A po co Ci kolejny napastnik...? Rozumiem, że czym więcej tym lepiej ale bez przesady, bo zbyt duża konkurencja też nie wpływa najlepiej na morale zespołu.
Ja pisałem, że jest dobry w FM'ie ale to tylko pół żartem - pół serio bo jego przydatność jak i całej reszty będziemy mogli ocenić dopiero po kilku meczach z ich udziałem.
Ale co by nie mówić radujmy się bo jeszcze dwa dni temu większość pisała..."transferów nie będzie", a jednak są i to ciekawe jak na nasze warunki
Pozdrawiam