Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29869
Stary 18.07.2010, 10:17
snyrting napisał(a):Wyświetl post
Po co tutaj robisz jakies malowanki, ani Chavez ani Rios nie jest jeszcze piłkarzami Wisły. Z takimi pomysłami zalecam się kierować do tematu transferowe s-f.
Widzisz pytajniki czy udajesz głupka? Na takiej malowance jasno i wyraźnie widać potencjał kadrowy Wisły i miejsca, gdzie są w tym potencjale braki - czyż nie zalicza się to do tematu POLITYKI TRANSFEROWEJ Wisły Kraków?
Odpowiedz cytując