snyrting napisał(a):

|
Po co tutaj robisz jakies malowanki, ani Chavez ani Rios nie jest jeszcze piłkarzami Wisły. Z takimi pomysłami zalecam się kierować do tematu transferowe s-f.
|
Widzisz pytajniki czy udajesz głupka? Na takiej malowance jasno i wyraźnie widać potencjał kadrowy Wisły i miejsca, gdzie są w tym potencjale braki - czyż nie zalicza się to do tematu POLITYKI TRANSFEROWEJ Wisły Kraków?