snyrting napisał(a):

Na tę chwilę.
Po co tutaj robisz jakies malowanki, ani Chavez ani Rios nie jest jeszcze piłkarzami Wisły. Z takimi pomysłami zalecam się kierować do tematu transferowe s-f.
Co do ewentualnego pozyskania Riosa- byłbym ogromnie zadowolony gdyby do nas trafił. Młody, perspektywiczny, wychowanek klubu o świetnej renomie i młodzieżowy reprezentant Argentyny. Moim skromnym zdaniem wygląda to na najlepszy ruch transferowy w tym okienku.
Że nie wspomnę o tym, że dzięki przyjście Riosa skazałoby Patryczka na ławke ;]
|
Znowu fobia na punkcie Małeckiego?
Dla jednych Paljic miał posadzić Małeckiego na ławkę, ale później się zreflektowali, że prędzej Kirma posadzi bo gra na lewej pomocy tak jak Andraż
Teraz Rios miałby znowu Patryka sadzać ba ławkę - tylko że to napastnik, a u Kasperczaka Małecki gra na prawej pomocy a nie w ataku i rywalizuje z Łobo

Prędzej Rios posadzi na ławkę Boguskiego, Żurawskiego czy nawet Brożka
Niechęć do Małeckiego niektórym zabiera racjonalne myślenie i zdrowy rozsądek. I co gorsza to jakaś zaraza
(Oddzielcie aspekt sportowy - grę piłkarza od jego osoby i i zachowania)