Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29865
Stary 18.07.2010, 10:12
snyrting napisał(a):Wyświetl post
Na tę chwilę.
Po co tutaj robisz jakies malowanki, ani Chavez ani Rios nie jest jeszcze piłkarzami Wisły. Z takimi pomysłami zalecam się kierować do tematu transferowe s-f.

Co do ewentualnego pozyskania Riosa- byłbym ogromnie zadowolony gdyby do nas trafił. Młody, perspektywiczny, wychowanek klubu o świetnej renomie i młodzieżowy reprezentant Argentyny. Moim skromnym zdaniem wygląda to na najlepszy ruch transferowy w tym okienku.
Że nie wspomnę o tym, że dzięki przyjście Riosa skazałoby Patryczka na ławke ;]
Znowu fobia na punkcie Małeckiego?

Dla jednych Paljic miał posadzić Małeckiego na ławkę, ale później się zreflektowali, że prędzej Kirma posadzi bo gra na lewej pomocy tak jak Andraż

Teraz Rios miałby znowu Patryka sadzać ba ławkę - tylko że to napastnik, a u Kasperczaka Małecki gra na prawej pomocy a nie w ataku i rywalizuje z Łobo Prędzej Rios posadzi na ławkę Boguskiego, Żurawskiego czy nawet Brożka


Niechęć do Małeckiego niektórym zabiera racjonalne myślenie i zdrowy rozsądek. I co gorsza to jakaś zaraza

(Oddzielcie aspekt sportowy - grę piłkarza od jego osoby i i zachowania)
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując