Wyświetl pojedynczy post
Mar85
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29835
Stary 18.07.2010, 09:34
lazy napisał(a):Wyświetl post
A ty co? Kontrola skarbowa? NIK?
Ludzie klub to spółka akcyjna, tu się robi biznes na sporcie. Czego wy oczekujecie, że wydamy te 5 mln i jeszcze weźmiemy kredyt na 15?

"Zarząd nas okłamał" :(
Podaj mi przykład kto na finansowaniu klubu piłkarskiego zarobił....? Tylko konkretny...bez kasy niema sukcesu każdy to wie...
Odpowiedz cytując