lazy napisał(a):

A ty co? Kontrola skarbowa? NIK?
Ludzie klub to spółka akcyjna, tu się robi biznes na sporcie. Czego wy oczekujecie, że wydamy te 5 mln i jeszcze weźmiemy kredyt na 15?
"Zarząd nas okłamał" :(
|
Podaj mi przykład kto na finansowaniu klubu piłkarskiego zarobił....? Tylko konkretny...bez kasy niema sukcesu każdy to wie...