Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1209
Stary 18.07.2010, 09:27
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Zauwazyliscie ze w tym sezonie kluby prowadza prawdziwa ofensywe transferowa a nie pozorowane ruchy w obrebie ligi? Wystarczylo ze powstaly nowe stadiony i trzeba bylo jakos je zapelnic.
Coś w tym jest. Co ciekawe sporych wzmocnień dokonanały zespoły celujące w środek tabeli.
Tak wygląda bilans zawodników, którzy przyszli/odeszli z naszej ligii:

ODESZLI: Marcelo, Lewandowski, Głowacki, Glik, Szczot, Micanski, Mucha, Basta, Mrowiec

PRZYSZLI: Grzelak, Radomski, Żurawski, Wichniarek, Kaźmierczak (?), Golański (?)
Manu, Mezenga, Vrdoljak, Knezevic, Antolic, Cabral, Bruma, Glavina, Noll, Rozic, Budakovic, Bemben, Sikorski, Kijanksas, Janic, Andriuskevicius, Deleu, Misiewicz, Omar Diaz, Pinheiro, Bunoza, Cikos, Jovanic, Pajic, Horvath, Osmanagic

W skrócie odszedł najlepszy bramkarz, najlepszy stoper oraz najlepszy napastnik naszej ligi i do tego kilku graczy na poziomie.
Przyszło wielu zawodników, weterani wracający do ligi po latach, kilku młodych reprezentantów swoich krajów, a także perspektywiczni zawodnicy ograni w mocniejszych ligach niż nasza.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 18.07.2010 o godz. 09:32.
Odpowiedz cytując