Maciuś napisał(a):

|
Zauwazyliscie ze w tym sezonie kluby prowadza prawdziwa ofensywe transferowa a nie pozorowane ruchy w obrebie ligi? Wystarczylo ze powstaly nowe stadiony i trzeba bylo jakos je zapelnic.
|
Coś w tym jest. Co ciekawe sporych wzmocnień dokonanały zespoły celujące w środek tabeli.
Tak wygląda bilans zawodników, którzy przyszli/odeszli z naszej ligii:
ODESZLI: Marcelo, Lewandowski, Głowacki, Glik, Szczot, Micanski, Mucha, Basta, Mrowiec
PRZYSZLI: Grzelak, Radomski, Żurawski, Wichniarek, Kaźmierczak (?), Golański (?)
Manu, Mezenga, Vrdoljak, Knezevic, Antolic, Cabral, Bruma, Glavina, Noll, Rozic, Budakovic, Bemben, Sikorski, Kijanksas, Janic, Andriuskevicius, Deleu, Misiewicz, Omar Diaz, Pinheiro, Bunoza, Cikos, Jovanic, Pajic, Horvath, Osmanagic
W skrócie odszedł najlepszy bramkarz, najlepszy stoper oraz najlepszy napastnik naszej ligi i do tego kilku graczy na poziomie.
Przyszło wielu zawodników, weterani wracający do ligi po latach, kilku młodych reprezentantów swoich krajów, a także perspektywiczni zawodnicy ograni w mocniejszych ligach niż nasza.