|
Doszedł Paljic, Żurwawski, wrócł do składu Garguła, teraz ten młody Rios z CV dwa razy lepszym niż Małecki. Może się okazać, że z przodu będziemy mieli taką rywalizacje, że na długo zapomnimy o wyczynach Łobodzińskiego, czy machaniu rękami Małego, bo grać będzie ktoś inny.
Martwi tylko rozsypana obrona, ale jak dopną tego Chaveza, to powinno być OK.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
|