Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29823
Stary 18.07.2010, 09:21
Mar85 napisał(a):Wyświetl post
Ja się pytam gdzie się podziało ok 5 mln euro ze sprzedaży Marcelo i Głowackiego oraz kasa z kontraktów Alvareza, Ba, Jopa, Juszczyka. Ok kupilismy Jovanicia za ok. 400 tyś euro i Bunozę czyli 800 tyś plus Czikos. Doliczając kontrakty to wychodzi ok pewnie 1,5 mln euro. Więc gdzie reszta, czemu niekupujemy perspektywicznych graczy takich jak Milinkovic. Przecież na nim można tylko zarobić...ale po co lepiej oszczędzić...jak zwykle zarząd nas okłamał bo miały być gotówowe transfery a tu szukają za free...
A ty co? Kontrola skarbowa? NIK?
Ludzie klub to spółka akcyjna, tu się robi biznes na sporcie. Czego wy oczekujecie, że wydamy te 5 mln i jeszcze weźmiemy kredyt na 15?

"Zarząd nas okłamał" :(
c.d.n.
Odpowiedz cytując