Karherop napisał(a):

|
Do niektórych chyba nie dociera że na naszą kopaną lige wystarczą podstawowe umiejętności gry w piłke. Umiewsz prosto kopnąć piłke , trafić do pustej bramki i masz 11 sek na setke ? bierzemy cię ! Nie zdziwie się jeśli Dragon będzie wkręcal połowe naszej ligi w ziemie i jeszcze nie raz trybuny będą skandowac jego imię , a forum będzie to mówić jaki to był świetny transfer , nie zawacham się wtedy przypomnieć niektórym ich rozdwojenia jaźni .
|
O matko. Jaka dziecinada.
Gdyby było jak piszesz, to może faktycznie ten Reich wciągnąłby naszą ligę nosem

Realia są jednak takie, że mimo znacznie niższych wymagań - drewno pozostanie drewnem i nie sprawdzi się nigdzie. Inaczej Arrambureny, Titto tudzież inni zawodnicy z o wiele lepszym CV rządziliby naszą ligą.
Obrońcy wystarczy twardość i solidność, szczególnie w naszej lidze. Zawodnicy ofensywni to już zupełnie inna bajka.
Żyj dalej w świecie wyobraźni, gdzie tacy goście grają niczym w "Tsubasie" tylko dlatego, że po przejściu do Wisły nagle odkryli w sobie niesamowite pokłady talentu. Ja pozostanę realistą, choć chciałbym się mylić i byłoby naprawdę super, gdybyśmy nie odczuli skutków tego okienka transferowego.