Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29793
Stary 18.07.2010, 08:56
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Do niektórych chyba nie dociera że na naszą kopaną lige wystarczą podstawowe umiejętności gry w piłke. Umiewsz prosto kopnąć piłke , trafić do pustej bramki i masz 11 sek na setke ? bierzemy cię ! Nie zdziwie się jeśli Dragon będzie wkręcal połowe naszej ligi w ziemie i jeszcze nie raz trybuny będą skandowac jego imię , a forum będzie to mówić jaki to był świetny transfer , nie zawacham się wtedy przypomnieć niektórym ich rozdwojenia jaźni .


O matko. Jaka dziecinada.

Gdyby było jak piszesz, to może faktycznie ten Reich wciągnąłby naszą ligę nosem Realia są jednak takie, że mimo znacznie niższych wymagań - drewno pozostanie drewnem i nie sprawdzi się nigdzie. Inaczej Arrambureny, Titto tudzież inni zawodnicy z o wiele lepszym CV rządziliby naszą ligą.
Obrońcy wystarczy twardość i solidność, szczególnie w naszej lidze. Zawodnicy ofensywni to już zupełnie inna bajka.

Żyj dalej w świecie wyobraźni, gdzie tacy goście grają niczym w "Tsubasie" tylko dlatego, że po przejściu do Wisły nagle odkryli w sobie niesamowite pokłady talentu. Ja pozostanę realistą, choć chciałbym się mylić i byłoby naprawdę super, gdybyśmy nie odczuli skutków tego okienka transferowego.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 18.07.2010 o godz. 09:06.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując