Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29776
Stary 18.07.2010, 08:36
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Warto nadmienic, ze facet w wieku 23 lat biegal po boiskach 4 ligii niemieckiej ...
Noi ? był taki zawodnik , ktory w późnym wieku (29 lat ) został królem strzelców naszej rodzimej ekstraklasy , a 2-3 lata wcześniej błąkał się w 2-3 ligach ( w wieku 21-23 lat grał w Woyu Bukowiecu Opoczyńskim ) . O kim mowa ? Pan Grzegorz Piechna .

Do niektórych chyba nie dociera że na naszą kopaną lige wystarczą podstawowe umiejętności gry w piłke. Umiewsz prosto kopnąć piłke , trafić do pustej bramki i masz 11 sek na setke ? bierzemy cię ! Nie zdziwie się jeśli Dragon będzie wkręcal połowe naszej ligi w ziemie i jeszcze nie raz trybuny będą skandowac jego imię , a forum będzie to mówić jaki to był świetny transfer , nie zawacham się wtedy przypomnieć niektórym ich rozdwojenia jaźni .
Ostatnio edytowane przez Karherop : 18.07.2010 o godz. 08:40.
Odpowiedz cytując