Wyświetl pojedynczy post
prober
Senior Member
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29740
Stary 17.07.2010, 23:44
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Jakie to ciekawe że o gościu który grał ogony = nie wywalczył sobie miejsca w podstawowym składzie - pisać 'sprawdził się w roli jokera'
Pewnie koleś siedzący non stop na ławie nie jest słaby, tylko - sprawdza się w roli rezerwowego
Właśnie tak, trzeba znaleźć sobie miejsce w życiu Przecież taki np. Jerzy Dudek jest rewelacyjnym bramkarskim dżokerem w Realu. Na ławce otacza go aura zawodnika spełnionego, wszyscy mają w pamięci tańce z finału LM'2005. Co prawda daty jego ostatniego rozegranego poważnego meczu nikt już nie pamięta (wliczając w to zapewne samego Jerzego) - ale to nie przeszkadza mu na siedząco straszyć rywali. Ponadto potrafi swoim rodakom tak kwieciście opowiadać co widział w szatni, co podsłuchał z rozmów od słynnych kolegów, itd.
Ogólnie proponuję podejść z dystansem do nowych zawodników i nie próbować sobie wyrabiać przedwcześnie zdania. Bo będzie tak jak z Jirsakiem czy Kirmem, którzy tak naprawdę przez wielu kibiców nigdy nie byli obiektywnie oceniani i zaprzeszłe wyobrażenie o ich możliwościach miało zawsze największe znaczenie.


minigaleria forumowych wynalazków językowych (zbieram kolejne!): Balon, Balonik, Dzida, Dziwnie spokojny, I tyle w tym temacie, Kicha, Miałem przeczucie, Na pałę, Napinka, Nie mam pytań, Oddychać rękawami, Padaka, Pan Basałaj, Pan Cupiał, Parch, Piach, Przypał, Siara, Szrot, Wspomnicie moje słowa
Odpowiedz cytując