Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29648
Stary 17.07.2010, 22:01
LukaszK111 napisał(a):Wyświetl post
Nie no nie moge z niektórych na tym forum.Wiekszość jeszcze nie widziała go w akcjii a juz płacze.Skad w ogole wiecie czy Milinkovic jest od niego lepszy.Bo błysnął w lidze słabej lidze?Hofeffhein jeszcze niedawno liczył sie w walce o lige niemiecką,Kaiseslauten to jeden z lepszych klubów niemieckich.Moze i grzał tam ławe ale 95% Wislackich piłkarzy walczyłoby tylko o ławke w tym klubie.Ochłoncie troche...

To samo sytuacja z tym zawodnikiem z Hondurasu.Rozegrał 270minut na mistrzostwach spisywał sie dobrze a tu płacz.
Jesli wam sie tak podobaja transfery Legii to droga wolna iti was przywita z otwartymi rekoma!!
W drugoligowym Hoffenheim nie był podstawowym piłkarzem - 19 meczy i 1 gol. Przypomnij mi, w jakich pucharach Kaiserslautern zagra.
Odpowiedz cytując