Wyświetl pojedynczy post
satori
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29636
Stary 17.07.2010, 21:49
WislaOnly napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem, ten Paljic został ściągnięty do klubu jako uzupełnienie składu, podniesienie rywalizacji, bo nie wierze żeby wygryzł któregoś z lewych pomocników, jak już, to będzie grał ogony.
Problem w tym, ze nasza lewa strona jest tak slaba, ze nie zdziwilbym sie jak by wygryzl..

LukaszK111 napisał(a):Wyświetl post
To samo sytuacja z tym zawodnikiem z Hondurasu.Rozegrał 270minut na mistrzostwach spisywał sie dobrze a tu płacz.
akurat do tego pilkarza nie mam zastrzezen.. patrzac na nasza obrone aktualnie to bylo by to duze wzmocnienie.

Lechista69 napisał(a):Wyświetl post
No to jeszcze Costly, Milinkovic, Chevez !
Po dzisiejszym transferze o Milinkoviciu mozesz zapomniec ;-)
Ostatnio edytowane przez satori : 17.07.2010 o godz. 21:52.
Odpowiedz cytując