WislaOnly napisał(a):

|
Moim zdaniem, ten Paljic został ściągnięty do klubu jako uzupełnienie składu, podniesienie rywalizacji, bo nie wierze żeby wygryzł któregoś z lewych pomocników, jak już, to będzie grał ogony.
|
Problem w tym, ze nasza lewa strona jest tak slaba, ze nie zdziwilbym sie jak by wygryzl..
LukaszK111 napisał(a):

|
To samo sytuacja z tym zawodnikiem z Hondurasu.Rozegrał 270minut na mistrzostwach spisywał sie dobrze a tu płacz.
|
akurat do tego pilkarza nie mam zastrzezen.. patrzac na nasza obrone aktualnie to bylo by to duze wzmocnienie.
Lechista69 napisał(a):

No to jeszcze Costly, Milinkovic, Chevez !
|
Po dzisiejszym transferze o Milinkoviciu mozesz zapomniec ;-)