Wyświetl pojedynczy post
yogul
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29549
Stary 17.07.2010, 21:00
szlaQ napisał(a):Wyświetl post
Raczej ogór ale zobaczymy ...
no ogór niestety, a w dodatku Niemiec, brakuje tylko zeby był murzynem i gejem
a no i nie gra tak głową jak Marcelo i nie jest tak szybki jak Asafa Powell
Lepiej było Rockiego ściągnąć z kąś tam

Odpowiedz cytując