polska.mysl.szkoleniowa napisał(a):

|
zrobiono miejsce dla zdolnego Mateusza Kowalskiego - wychowanka klubu. Czyż o wielkiej Wiśle, prowadzonej do boju przez jej wychowanka nie marzy każdy kibic? Już nie mogę się doczekać pierwszych pucharowych potyczek prowadzonych przy Reymonta z pewnym i niezawodnym Mateuszem w składzie.
|
Z Mateusza Kowalskiego taki wychowanek, jak ze mnie Prezydent Polski.