Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29509
Stary 17.07.2010, 19:29
polska.mysl.szkoleniowa napisał(a):Wyświetl post
zrobiono miejsce dla zdolnego Mateusza Kowalskiego - wychowanka klubu. Czyż o wielkiej Wiśle, prowadzonej do boju przez jej wychowanka nie marzy każdy kibic? Już nie mogę się doczekać pierwszych pucharowych potyczek prowadzonych przy Reymonta z pewnym i niezawodnym Mateuszem w składzie.
Z Mateusza Kowalskiego taki wychowanek, jak ze mnie Prezydent Polski.
Odpowiedz cytując