Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9373
Stary 17.07.2010, 14:57
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Przed pałacem prezydenckim, w jego wnętrzu - nie ma miejsca na żadne symbole religijne. Podobnie jak w gmachu sejmu i senatu, w urzędzie rady ministrów, poszczególnych ministerstwach, urzędach wojewódzkich etc.
I niech PO tak postawi sprawę, wtedy nic do nich nie będę miał. Natomiast Graś owszem, w jakiś sposób oddał to co Ty w swoim poście, ale jak dziennikarze potem kogokolwiek z PO pytaja o krzyż w Sejmie to jest przerażenie w ich oczach.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011