flamengista napisał(a):

|
Przed pałacem prezydenckim, w jego wnętrzu - nie ma miejsca na żadne symbole religijne. Podobnie jak w gmachu sejmu i senatu, w urzędzie rady ministrów, poszczególnych ministerstwach, urzędach wojewódzkich etc.
|
I niech PO tak postawi sprawę, wtedy nic do nich nie będę miał. Natomiast Graś owszem, w jakiś sposób oddał to co Ty w swoim poście, ale jak dziennikarze potem kogokolwiek z PO pytaja o krzyż w Sejmie to jest przerażenie w ich oczach.