Ogryzek napisał(a):

Na pewno Diaz, Cantoro czy Sobol to "synowie" Cupiała.... ochłoń chłopie, bo argumenty masz mizerne a uparty jesteś jak mało kto. Szkoda czasu na przewalanie tekstów o "męczenniku" Tomasie.
Ma kolejny czyli już 4 sezon żeby pokazać że jest dobrym kopaczem! Niech ****a Jirsak wreszcie wykorzysta szansę!
|
Jest takie słowo ANALOGIA. Sprawdź w słowniku pomoże ci to zrozumieć mój poprzedni post. Pozdrawiam.