Wyświetl pojedynczy post
Tarann
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3174
Stary 17.07.2010, 11:31
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Na pewno Diaz, Cantoro czy Sobol to "synowie" Cupiała.... ochłoń chłopie, bo argumenty masz mizerne a uparty jesteś jak mało kto. Szkoda czasu na przewalanie tekstów o "męczenniku" Tomasie.

Ma kolejny czyli już 4 sezon żeby pokazać że jest dobrym kopaczem! Niech ****a Jirsak wreszcie wykorzysta szansę!
Jest takie słowo ANALOGIA. Sprawdź w słowniku pomoże ci to zrozumieć mój poprzedni post. Pozdrawiam.
Odpowiedz cytując