Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6242
Stary 17.07.2010, 00:08
SpoXsteR napisał(a):Wyświetl post
ale jakos tak sie przyjelo ze jak ktos glos podniesie to wielka tragedia

ale przecież we wszystkim chodzi o proporcje.Piszesz jakbyś w ogóle nie widział problemu - Mecz to nie gra w szachy.Tak czasami trzeba o*******ić , pokłócić się, a nawet skoczyć sobie do gardeł a jak ktoś przesadza, to tak na prawdę działa to zupełnie odwrotnie niż powinno.

JarTSW napisał(a):Wyświetl post
Spokojnie, na tym forum jakoś uciera się stereotyp, że Kirm i Jirsak to cioty, a Maly to kozak.
Spokojnie, jak sam wspomniałeś, jest w drużynie 20 chłopów, gdyby było coś nie tak, to ktośby zareagował.
Generalnie nie lubię, jak usprawiedliwiacie słabe występy Jirsaka i Kirma machaniem Małego...
To nie jest stereotyp a niestety fakt.Kirm i Jirsak mieli by dokładnie tyle samo powodów by siadać na Małym - nie robią tego bo pewnie się go boją - smutne ale prawdziwe
A co do reakcji - w takich wielojęzycznych zespołach to każdy sobie rzepkę skrobie.
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 17.07.2010 o godz. 00:25.
Odpowiedz cytując