SpoXsteR napisał(a):

|
ale jakos tak sie przyjelo ze jak ktos glos podniesie to wielka tragedia
|
ale przecież we wszystkim chodzi o proporcje.Piszesz jakbyś w ogóle nie widział problemu - Mecz to nie gra w szachy.Tak czasami trzeba o*******ić , pokłócić się, a nawet skoczyć sobie do gardeł a jak ktoś przesadza, to tak na prawdę działa to zupełnie odwrotnie niż powinno.
JarTSW napisał(a):

Spokojnie, na tym forum jakoś uciera się stereotyp, że Kirm i Jirsak to cioty, a Maly to kozak.
Spokojnie, jak sam wspomniałeś, jest w drużynie 20 chłopów, gdyby było coś nie tak, to ktośby zareagował.
Generalnie nie lubię, jak usprawiedliwiacie słabe występy Jirsaka i Kirma machaniem Małego...
|
To nie jest stereotyp a niestety fakt.Kirm i Jirsak mieli by dokładnie tyle samo powodów by siadać na Małym - nie robią tego bo pewnie się go boją - smutne ale prawdziwe

A co do reakcji - w takich wielojęzycznych zespołach to każdy sobie rzepkę skrobie.