Worcester napisał(a):

do tego trzeba mieć siatkę skautingu. I koło się zamyka.
Jednak transfery są potrzebne, bo czeka nas regres. Pozdrawiam
|
no ale Amika ma wypasioną siatke skautów a przed ich najważniejszymi meczami od 20 lat, jedyne co zrobili to zamienili Lewandowskiego na emeryta z bundesligi, sprowadzili Ciabambe i jakiegos ziomka, więc szału nie ma, zwłaszcza że zarobili prawie tyle samo co my, nie mielii dziury budżetowej, nie mówiąc już o XXX milionowym długu. może ten cały skauting to nie jest jednak taka prosta sprawa i recepta na sukces ?
1q2 napisał(a):

|
tm.de - gdzie tam ceny albo są prawdziwe(jeśli kluby oficjalnie podają kwotę) albo podawane są zazwyczaj najwyższe ceny które pojawiają się w mediach, jest 750tyś więc można spokojnie przyjąć że o wiele bardziej prawdopodobną sumą jest 500 niż milion euro.
|
nie, nie tm.de - onet, wp, sports.