koyoot napisał(a):

Wytlumaczcie mi jedno. Co ma sprzedanie obroncow(OBRONCOW!!) do gry ofensywnej zepsolu, ze w meczarniach WYGRYWAMY mecz?
Bo ja zwiazku nie widze.
|
Ale wygrywamy i to się liczy. Rok temu się nie udało i to w dwóch podejściach.
Pozwólmy Kasperczakowi pracować, jeszcze nic nie zepsuł w tym sezonie.