Wyświetl pojedynczy post
RoS
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1549
Stary 16.07.2010, 19:05
koyoot napisał(a):Wyświetl post
Wytlumaczcie mi jedno. Co ma sprzedanie obroncow(OBRONCOW!!) do gry ofensywnej zepsolu, ze w meczarniach WYGRYWAMY mecz?

Bo ja zwiazku nie widze.
Ale wygrywamy i to się liczy. Rok temu się nie udało i to w dwóch podejściach.
Pozwólmy Kasperczakowi pracować, jeszcze nic nie zepsuł w tym sezonie.