Oldpara napisał(a):

|
Mi się Cikosz podobał. Szybki, silny, waleczny, parę razy zapuścił się w pełnym biegu pod bramkę rywali, raz nawet Brożek zmarnował jego dobre podanie. Na mnie robi lepsze wrażenie, niż Alvarez
|
OK. Zobaczymy jak będzie wymiatał z Lechem. Szawle to słabsza drużyna od Kmity Zabierzów (sprzed wycofania się sponsora) więc ten mecz to żaden wyznacznik jego umiejętności co oznacza, że chyba rzeczywiście za szybko go oceniłem.
Dajcie już spokój z tymi transferami.
Klub jest tak biedny, że dzisiaj ruszyła wylewka asfaltu wokół boiska. A może klub będzie dorabiał na wyścigach go-kartów na jezdni wokół murawy?