Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29325
Stary 16.07.2010, 11:14
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Mi się Cikosz podobał. Szybki, silny, waleczny, parę razy zapuścił się w pełnym biegu pod bramkę rywali, raz nawet Brożek zmarnował jego dobre podanie. Na mnie robi lepsze wrażenie, niż Alvarez
OK. Zobaczymy jak będzie wymiatał z Lechem. Szawle to słabsza drużyna od Kmity Zabierzów (sprzed wycofania się sponsora) więc ten mecz to żaden wyznacznik jego umiejętności co oznacza, że chyba rzeczywiście za szybko go oceniłem.

Dajcie już spokój z tymi transferami.

Klub jest tak biedny, że dzisiaj ruszyła wylewka asfaltu wokół boiska. A może klub będzie dorabiał na wyścigach go-kartów na jezdni wokół murawy?
Ostatnio edytowane przez thechris : 16.07.2010 o godz. 11:28.
Odpowiedz cytując