Oldpara napisał(a):

Mi się Cikosz podobał. Szybki, silny, waleczny, parę razy zapuścił się w pełnym biegu pod bramkę rywali, raz nawet Brożek zmarnował jego dobre podanie. Na mnie robi lepsze wrażenie, niż Alvarez, a Singlara to już prawie nie pamiętam, ostatni raz grał za czasów Baszcza
|
No i z Odrą Wodzisław w ostatniej kolejce

Gdzie te transfery

?!!!