wolfy napisał(a):

|
I o ile żaden zagraniczny klub po jednej rundzie u nas się po niego nie zgłosi (raczej nie ten kaliber zawodnika), to jeżeli wypadnie dobrze w lidze może nam go podebrać Polonia, Amika lub Legia.
|
A Ciebie, podobnie jak i mnie, jutro może pieprznąć samochód na pasach. Albo Estonia wypowie nam wojnę. Albo odkryją u nas złoża ropy naftowej pod Nowa Hutą.