Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29267
Stary 15.07.2010, 17:15
zbymak napisał(a):Wyświetl post
(...)
Zbymaku,

nie rozmywaj, bo głosów krytycznych nt. Chaveza było ledwie kilka. Większość uważa, że to świetny zawodnik.

Pytanie tylko, czy do nas na pewno trafi.

BTW: w chwili obecnej KAŻDY umiejący kopnąć prosto piłkę stoper jest na wagę złota, bo mamy ich tylko 3, z czego jeden zaraz kończy karierę.


PS.

Lucku,

tu nie chodzi o ocenę tego czy innego kandydata do gry w Wiśle. Tu chodzi o konsekwentną politykę zaciskania pasa, szukanie darmowych zawodników z kartą w ręce, dyletanctwo działaczy przy testowaniu ponad 30 bramkarzy oraz kucharzy z Brazylii.

Jeśli o mnie chodzi, klub może ściągać no-name'ów z Burkina Faso - jeśli jest to poparte rzetelnym skautingiem i ci zawodnicy wzmocnią Wisłę.

Problem w tym, że od blisko 2 lat nie przyszedł żaden zawodnik, który realnie wzmocniłby Wisłę, podniósłby poziom sportowy i dawał możliwość zarobku przy odsprzedaniu do lepszego klubu. Tak, odsprzedaniu - bo jesteśmy biedni i żyjemy ze sprzedaży najlepszych zawodników.
Ostatnio edytowane przez flamengista : 15.07.2010 o godz. 17:27.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując