zbymak napisał(a):

Zbymaku,
nie rozmywaj, bo głosów krytycznych nt. Chaveza było ledwie kilka. Większość uważa, że to świetny zawodnik.
Pytanie tylko, czy do nas na pewno trafi.
BTW: w chwili obecnej KAŻDY umiejący kopnąć prosto piłkę stoper jest na wagę złota, bo mamy ich tylko 3, z czego jeden zaraz kończy karierę.
PS.
Lucku,
tu nie chodzi o ocenę tego czy innego kandydata do gry w Wiśle. Tu chodzi o konsekwentną politykę zaciskania pasa, szukanie darmowych zawodników z kartą w ręce, dyletanctwo działaczy przy testowaniu ponad 30 bramkarzy oraz kucharzy z Brazylii.
Jeśli o mnie chodzi, klub może ściągać no-name'ów z Burkina Faso - jeśli jest to poparte rzetelnym skautingiem i ci zawodnicy wzmocnią Wisłę.
Problem w tym, że od blisko 2 lat nie przyszedł żaden zawodnik, który realnie wzmocniłby Wisłę, podniósłby poziom sportowy i dawał możliwość zarobku przy odsprzedaniu do lepszego klubu. Tak, odsprzedaniu - bo jesteśmy biedni i żyjemy ze sprzedaży najlepszych zawodników.