Wyświetl pojedynczy post
maci0s
Banita
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12327
Stary 15.07.2010, 16:55
Gucio25 napisał(a):Wyświetl post
ludzie za 6 dni trybuna ma być w pełni gotowa, a nawet wcześniej, bo za 6 dni już musimy mieć wszystkie odbiory i pozwolenia, a wy chcecie teraz jeszcze beton szlifować/malować? tu trzeba jak najszybciej zrobić to co konieczne i tyle.
a kolega nie słyszał ze to nie mój wymysł z malowaniem ?

beton mial być barwiony, ale na prośbę wykonawcy zgodzono sie na wykonanie jej z betonu konstrukcyjnego a potem ma byc on oszlifowany i pomalowany...
takie były przynajmniej deklaracje...
Oczywiscie ze nie zrobią tego teraz, ale to juz można robić bez kolizji z rozgrywaniem meczy
Odpowiedz cytując