maci0s napisał(a):

|
Kolejną kwestią co do braku transferów teraz, które rzekomo mają być po przejściu Litwinów to wspomnę tylko o tym, iż drugiego razu przekroczenia budżetu o 30% prezes Cupiał nie wybaczy!! Każdy w klubie o tym wie!! Prawda jest taka, że postępowanie klubu jest asekuranckie, ale niestety nikt w Wiśle nie ma, aż takich jaj żeby zaryzykować 3 mln euro, bo przy kolejnej katastrofie Boss już nie będzie pytał kto...
|
Tylko że ewentualne transfery po litwinach nie zagwarantują nam udziału w fazie grupowej LE. Będziemy mieć jeszcze dwie fazy do przejścia, a w czwartej rundzie rywale jeden lepszy od drugiego. I co jak odpadniemy w 3 rundzie wyprzedaż innych zawodników bo nie będziemy ryzykować dziury w budżecie.
W dodatku jakiś czas temu pisałeś że jest kasa na trzech zawodników za ok. 1mln. euro, jest kasa na kontrakty a nikt nie musi odejść. Tymczasem sprzedaliśmy dwóch stoperów za nie małe pieniądze a w zamian mamy Żurawskiego na rocznym kontrakcie, wypożyczony Ciskos (milion napewno nie kosztował) i transfery Jovanica i Bunozy (w sumie pewnie ok. 1mln). Było nas stać bez sprzedaży a jak zarobiliśmy na zawodnikach to już kalkulujemy?
Masz pretensje do ludzi że cię źle oceniają ale sam to pisałeś nikt inny. Z tygodnia na tydzień pisaliście że jest kasa, transfery będą cierpliwości a teraz okazuje że nagle musimy przejść rywala aby kogoś kupili.
I nie atakuję ciebie, ale razem z zbymakiem pisaliście o transferach (miał być tydzień w którym każdy nowy zawodnik będzie coraz lepszy a skończyło się na odejściu Marcelo), a teraz nagle wszystko się zmieniło. Nie z twojej winy i to wiem ale czy nie lepiej było siedzieć cicho i nic nie pisać, niż mieć teraz pretensje do ludzi że cię źle oceniają.
Raczej nie kibicujesz Wiśle od wczoraj a forum też od dłuższego czasu śledzisz. Więc dobrze wiesz jak ludzie tu reagują w czasie okienka transferowego, a niestety zapowiedzi o skompletowaniu składu przed obozem przygotowawczym już w naszym klubie się pojawiały.