Reiro napisał(a):

|
Uważam również, że przecieki są kontrolowane i mają na celu uspokojenie internetowej części kibiców oraz dalsze przecieki owych informacji do prasy. czemu ma to służyć...? Zapewne (...) tonowanie negatywnych nastrojów kibiców.
|
Ale, że co? Że niby klub liczy się ze zdaniem forumowiczów? Że niby liczy się ze zdaniem kibiców?