Wyświetl pojedynczy post
polska.mysl.szkoleniowa
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29146
Stary 14.07.2010, 19:29
Reiro napisał(a):Wyświetl post
Uważam również, że przecieki są kontrolowane i mają na celu uspokojenie internetowej części kibiców oraz dalsze przecieki owych informacji do prasy. czemu ma to służyć...? Zapewne (...) tonowanie negatywnych nastrojów kibiców.
Ale, że co? Że niby klub liczy się ze zdaniem forumowiczów? Że niby liczy się ze zdaniem kibiców?
Odpowiedz cytując